Tworzymy obraz, który będzie oglądany…

Kreatywny team ciężko pracuje by wyprodukowany film był powodem do dumy dla wszystkich stron biorących w projekcie. Realizujemy zarówno filmy reklamowe jak i filmy kinowe, tj. fabularne i dokumentalne.

Dlaczego warto inwestować w filmy reklamowe?

Ścieżek emisji wyprodukowanego filmu jest bardzo wiele. Z każdym rokiem wzrasta zużycie transferu danych przez użytkowników Internetu. Przeglądanie znanych serwisów internetowych z darmowymi filmami absorbuje coraz więcej uwagi. Internauci oglądają filmy nie tylko na komputerach ale i na smartfonach, tabletach, telewizorach. Nośniki do emisji wideo pojawiają się w różnych formach na ulicach miast, super i hipermarketach, w prywatnych i publicznych przedsiębiorstwach czy środkach transportu. Wyprodukowanie filmu reklamowego nie jest trudne. Produkcja filmu, który zwróci uwagę grupy ludzi do której jest on skierowany, to umiejętność. Nienachalne doprowadzenie oglądającego do zainteresowania marką, to jest sztuka. Tworząc wideo reklamowe mówimy o sztuce reklamy. Tacy po prostu jesteśmy.

Dlaczego warto zrobić film artystyczny z naszym zespołem?

Po pierwsze: Kochamy festiwale filmowe. Po drugie: Nasze filmy były prezentowane na największych ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach kina niezależnego. Po trzecie: Kochamy magiczny proces produkcji filmowej, od pisania scenariusza, po rendering zmontowanego materiału. Po czwarte: Gdy twoje uczucie jest nieodwzajemnione, twoja miłość jest jeszcze silniejsza…

Poznajmy się, porozmawiajmy, wypijmy kawę i zróbmy wspólnie historię, przy której nasi widzowie będą śmiać się i płakać. Będą prosić o koniec… Albo po prostu będą chcieli to przeżyć…

filmy reklamowe
film akacje, julita pasikowska, marcin rozenerski, anna górecka
Z przyjemnością wyprodukujemy dla Państwa filmy komercyjne

– Filmy korporacyjne / wizerunkowe
– Filmy produktowe
– Spoty reklamowe
– Relacje z eventów
– Teledyski muzyczne i promocyjne
– Zwiastuny filmowe
– Zapowiedzi eventów

Weźmiemy udział w produkcji

– filmu fabularnego
– filmu dokumentalnego

Napisz bądź zadzwoń i dowiedz się jak możemy pomóc. Schematy naszego działania przedstawimy Państwo podczas spotkania. Ważne jest poznanie Państwa preferencji i zaproponowanie przez nas naszej wizji na udział ALC Studio w projekcie.

Zapoznaj się z naszym kanałem na YT