Dbaj o wizerunek Przedsiębiorstwa i pozwól nam być częścią zaplanowanej strategii. Akcja marketingowe to nie jednorazowe zdarzenie, a efekt długiej i ciężkiej pracy.

Hakerzy wzrostu…

Jesteśmy zdania, że lepiej jest być na pozycji lidera, o krok przed konkurencją. Doradzamy i proponujemy Państwu co zrobić, żeby marketingowo Państwa firma wypadała jeszcze lepiej. Wspólnie z naszymi przyjaciółmi, jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie działania reklamowe, które wyobraźnia i zdrowy rozsądek pozwolają nam wymyślić. Uważamy, że reklama musi być skuteczna, więc zanim poprosicie nas Państwo o projekt ulotki, powiemy czy w ogóle warto…

Zespół ALC Studio zrealizował do tej pory indywidualne znakowanie obiektu firmy. By wyróżnić przedsiębiorstwo i zwrócić uwagę odwiedzających je klientów, zastosowaliśmy połączenie stali, folii neonowej, pleksi, modułów ledowych.

Promocję nakręconych przez nas filmowych relacji z wydarzeń branżowych, wsparliśmy wykupieniem kampanii reklamowych w wyszukiwarkach google i youtube. Istotą takiego działania był błyskawiczny montaż relacji i wdrożenie wideomarketingu. Marketing filmu wzmocniliśmy poprzez dodanie informacji o powstałej wideorelacji, w korespondencji mailowej z dotychczasowymi klientami firmy.

Dla naszego klienta, który produkuje elementy ze stali, zaprojektowaliśmy gadżet reklamowy, który nasz klient był w stanie samemu wyprodukować. Dzięki temu, odwiedzając swoich partnerów, pozostawiał użyteczny upominek, który codziennie przypominał o profilu działalności naszego klienta. Cieszy także fakt, że pojawiły się firmy, które złożyły u naszego klienta zapytanie, na produkcję indywidualnego gadżetu reklamowego produkowanego ze stali.

Kolejnym ważnym działaniem w którym braliśmy udział to kampania billboardowa z zastosowaniem folii odblaskowej. Zaproponowaliśmy wykleić tablice reklamowe standardowymi banerami z tworzywa frontlit w połączeniu z folią odblaskową do zaznaczenia elementów świetlnych. Efekt był zadawalający. Billboardy zwracały uwagę przechodniów i podróżnych.

Kolejnym przykładem na indywidualne podejście do klienta jest przykład stworzenia spójnej identyfikacji wizualnej marki. Zwracającym uwagę uszlachetnieniem jest stosowanie hotstampingu jego metody nadruku elementów ważnych i niezmiennych, jak logotyp firmy. Dzięki temu elementy wizerunku jak wizytówki, koperta firmowa czy roll-up, zdobi ciągle rzadko stosowany nadruk – nadruk folią.

 

SPECJALIZACJA: