Pirzok – restauracja regionalna w Więcborku

Z dniem 1 sierpnia 2020r. będzie miało miejsce otwarcie Restauracji Pirzok.
Pirzok to nic innego jak kujawska babka ziemniaczana, czyli potrawa na bazie ziemniaków, cebulki i boczku. Flagowym daniem więcborskiej restauracji będzie właśnie babka ziemniaczana. Tak więc do wszystkich dań głównych goście restauracji będą mogli wybrać dodatki:

  • ziemniaki gotowane / ziemniak w mundurku z masłem czosnkowym / pirzok / frytki
  • sałatka wiosenna / surówka z kapusty / buraczki / ogórek kiszony

Ciekawostką w menu restauracji jest Pirzmak z frytkami, czyli burger na bazie placka ziemniaczanego!
Właściciela restauracji stawiają na kuchnię polską, stąd trudno będzie znaleźć w menu pozycje takie jak włoska pizza czy tajski kurczak curry. 😉
Deklarowane godziny otwarcia to 10:00-21:00, a dzień pracy Pirzoka zacznie się od serwowania śniadań (w godzinach 10:00-12:00).
Do regionalnych potraw będzie można skosztować piw z lokalnego browaru Krajan. Skromna rekomendacja – schłodzone Irlandzkie Zielone! 🙂
Pirzok będzie serwował także dania dla najmłodszych gości restauracji, desery, napoje zimne i gorące.

Druga część działalności to imprezy okolicznościowe oraz cateringi, o czym będzie można przeczytać więcej na stronie internetowej Pirzoka. (Strona jest w budowie…)

Nie zdradzając więcej informacji, publikujemy bilet wstępu na imprezę inauguracyjną. Bilet można nabyć w Restauracji od najbliższej środy (22 lipca), dzwoniąc wcześniej pod nr telefonu: 574 083 707 bądź kontaktując się przez facebook’a. Koszt zakupu to 120 zł / osoba. Właściciele zapewniają degustację dań z menu restauracji i oferty cateringowej oraz przekonują, że miło spędzimy sobotni wieczór, przy muzyce i dobrym jedzeniu.
P.S. Zaprojektowaliśmy logo restauracji!

ALCStudio-agencja-marketingowa-zaproszenie-pirzok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *